O Firmie

Go Ahead Logistic


Firma Go Ahead Sp. z o.o., na rynku usług TSL dynamicznie rozwija się od 2013 roku. Świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników zapewniamy wszystkim klientom najwyższą jakość obsługi. Zawsze dbamy o solidność i terminowość realizacji zleceń.

Wszystkie świadczone przez nas usługi transportowe zgodne są wymogami konwencji CMR, prawem przewozowym, prawem cywilnym, ogólnymi warunkami spedycyjnymi oraz szczegółowymi instrukcjami zleceniodawcy.

300

Aut

1,5t.

Ładowność Min.

24t.

Ładowność Max.

W szczególnych przypadkach i na wyraźne zlecenie Klienta dysponujemy ofertą pełnego ubezpieczenia Cargo zależnego od wartości przewożonego ładunku.

Dysponujemy flotą 300 aut o ładowności od 1,5 tony do 24 ton, co pozwala nam elastycznie reagować na aktualne zapotrzebowanie klienta. Nowoczesna flota transportowa decyduje o jej niezawodności i pozwala zapewnić terminowość dostaw.

Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, wyposażone są w system pozycjonowania satelitarnego GPS, pozwalający na stałe monitorowanie i śledzenie przewożonego ładunku. Kierowcy posiadają skanery, laptopy z dokładnymi mapami, telefony komórkowe oraz kamery.